به سوی ظهور
یاوران خورشید
ویژگی یاران امام زمان
یاوران خورشید
    تاریخ› شنبه 25 مرداد 1393

مرد هنوز بهت زده به صورت امام می نگرد که هارون مکی وارد خانه می شود. مرد در ذهنش مرور می کند که مگر چه حرف بدی زده است که امام تا این حد از او خشمگین شده اند. امام به هارون هم همان دستور را می دهند. هارون بی درنگ به درون تنور آتش می رود. امام با مرد به سخن می نشینند و او فقط نگاهش به تنور است. یعنی چه شده؟ مدتی بعد امام به مرد می فرماید، برو و داخل تنور را نگاه کن. مرد حیرت زده هارون مکی را می بیند که میان شعله ها سالم نشسته است. امام می فرمایند: چند نفر مانند هارون می شناسی؟ مرد می گوید: هیچ کس... در راه برگشت مرد شرمگینانه به پیشنهادش به امام فکر می کند؛ آقا قیام کنید و حکومت را به دست گیرید، صد هزار شیعه پا در رکاب و شمشیر زن در اختیار شما است..

کدام انتظار ؟ کدام منتظر
گفتاری در انتظار صحیح و غلط
کدام انتظار ؟ کدام منتظر
    تاریخ› یکشنبه 19 مرداد 1393

هر امر مثبت و پویایی می تواند دارای آفات و نسخه های بدلی باشد که توسط افراد نادان و نا آگاه و یا مغرض و معاند تولید و عرضه می گردند. مقوله انتظار نیز از این امر مستثنی نیست و از دیرباز تا کنون بوده اند افراد یا جریان هایی که جاهلانه یا عامدانه این عنصر حیاتی تشیع را بازیچه افکار منحرف خویش قرارداده اند، در ادامه به نقل از پایگاه رجانیوز، به واکاوی مسئله انتظار از دیدگاه امام خمینی وامام خامنه ای می پردازیم.

نامه ای از یک پدر مهربان
توصیه های امام زمان به ما
نامه ای از یک پدر مهربان
    تاریخ› یکشنبه 19 مرداد 1393

در این مطلب به بررسی توصیه های رسیده از مولایمان، امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف تقدیم حضور می گردد.

آینده جهان
حکومت جهانی امام مهدی
آینده جهان
    تاریخ› یکشنبه 19 مرداد 1393

اگر ماموریت تشکیل تمدن عادلانه الهی و برچیدن بساط ظالمان از جهان را تنها ماموریت منجی آخرین می دانستیم، باز تمامی آلام بشری در سایه آن محو و تمامی آمال آن تحقق یافته بود واین درحالی است که در سایه تحقق این حکومت فراگیر الهی، زندگی بشر دچار تحول و تکاملی غیر قابل مقایسه با قبل خواهد شد. در ادامه ویژگی های این تحول همه جانبه را به اختصار بیان می داریم.

مرگ جاهلیت
امام زمان را بشناسیم
مرگ جاهلیت
    تاریخ› یکشنبه 19 مرداد 1393

آیا تا به حال هیچ اندیشیده ایم؛ کسی که قرار است بر شرق و غرب عالم آن هم بر اساس موازین الهی و عدل و قسط حکمرانی کند، این همه جمعیت جهان را مدیریت نماید، هدایت کند و به سر منزل کمال برساند، دارای چه ویژگی ها و خصائصی باید باشد. آیا این اندیشه در ذهن ما خطور نموده که چگونه و بر اساس چه ویژگی ها و توانایی هایی، منجی آخرین، مردم جهان را با این همه تفاوت فرهنگی و اعتقادی و تعارضات ظاهری مادی، تحت لوای وحدت بخش عدالت خواهی جمع می گرداند؟حدیث روز
الحذر الحذر، فولله لقد ستر حتی کانه قدر غفر ؛ هشدار هشدار! به خدا سوگند چنان پرده پوشی کرده که پنداری تو را بخشیده است. نهج البلاغه؛ حکمت 30:امیر المومنین علی علیه السلام
نظر سنجی

نظر شما در مورد طرح جدید و گرافیک واحه چیست؟؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
مشاهده نتایج