مسئولیت شهروندی
واجب همگانی
نگاهی به یک فریضه مهجور
واجب همگانی
    تاریخ› شنبه 01 آذر 1393

هر چند سال یک جانباز یا شهید در این راه تقدیم اسلام می شود و به همین مناسبت تا مدتی هیاهویی در جامعه می پیچد و کاری که ستاد احیای امر به معروف سالهاست در حال انجام نا موفق آن است، خون این شهیدان یک تنه انجام می دهد.

بازی اسیدی
غرض ورزی در ماجرای اسید پاشی
بازی اسیدی
    تاریخ› دوشنبه 05 آبان 1393

تعرض به حقوق مردم، اقدام مجرمانه و ارتکاب جنایاتی نظیر اسید پاشی با هر انگیزه و هر توجیهی مذموم و محکوم است و هیچ وجدان بیدار و قلب سلیمی نمی تواند اعمالی اینچنین را مورد تایید قرار دهد.

دغدغه های حزب الله
نگاهی به طرح گشت موتوری انصار حزب الله
دغدغه های حزب الله
    تاریخ› چهارشنبه 02 مهر 1393

این روزها هیاهوی حرکت انصار الحزب الله تهران برای ورود به عرصه امر به معروف و نهی از منکر در جراید و سایت های موافق و مخالف پیچیده و البته بهانه ای شده برای تخریب چهره حزب الله در جامعه توسط کسانی که منتظر چنین فرصت هایی هستند.

یک آمر خوب یک آمر مرده است
وضعیت پذیرش معروف و منکر در جامعه
یک آمر خوب یک آمر مرده است
    تاریخ› یکشنبه 19 مرداد 1393

واقعیت این است که در جامعه ما عده ای نه پذیرش معروف را دارند، نه عامل به معروف را و نه آمر به معروف را. برای آن ها انسان مومن خوب یک انسان مومن مرده است. برای آن ها خلیلی شهید بهتر است از خلیلی که در خیابان های شهر با مظاهر نفاق این حضرات در جنگ باشد. برای این افراد بوی تعفن گناه در جامعه خوشایند تر از رایحه الهی امر به معروف و نهی از منکر است.

الفت بین قلب ها
ظرافت های نهی از منکر
الفت بین قلب ها
    تاریخ› یکشنبه 19 مرداد 1393

واجب امر به معروف و نهی از منکر مانند سایر دستورات اسلامی دارای شرایط، مراتب و شیوه هایی است که لازم است توسط آمران و ناهیان مورد توجه قرار گیرد. یکی از شیوه های موثر در امر به معروف و نهی از منکر، برقراری رابطه دوستانه با شخص مرتکب منکر است.

واجب فراموش شده
گفتاری پیرامون امر به معروف و نهی از منکر
واجب فراموش شده
    تاریخ› یکشنبه 19 مرداد 1393

امر به معروف و نهی از منکر، عبارتی است که این روزها با شنیدن آن شاید تنها چیزی که به ذهن نمی رسد، یک واجب دینی است و پیشتر از این معنی، معانی دیگری نظیر دخالت، فضولی، اول خودت را درست کن، به شما چه مربوط، لا اکراه فی الدین و در برخی موارد فحش و ناسزا و کتک کاری در ذهن تداعی می شود. در این میان تلاش نهادهای ذیربط و در راس همه این ها، ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر که وظیفه احیای این فریضه را در جامعه دارد، نمودی در جامعه نداشته است.

حریم عمومی یا خصوصی
فحشا در اماکن عمومی پایتخت
حریم عمومی یا خصوصی
    تاریخ› دوشنبه 23 تير 1393

بدون شک حفظ امنیت عمومی و اخلاقی و برخورد با هنجار شکنان و متعرضین به احکام شرع مقدس اسلام در ساحت اجتماع و در اماکن عمومی، از وظایف نیروی انتظامی به شمار می رود. امری که چندی است در سایه تصمیمات مقطعی و تزاحمات فرابخشی در دولت های پیشین و دولت فعلی، در مسیر صحیح تحقق پیدا نکرده است و به نوعی نیروی انتظامی صرفا محافظ جان و مال مردم است و امنیت روانی و اخلاقی جامعه در دستور کار پلیس به چشم نمی خورد.

من نیز مخاطب هستم
به مسئولین محترم صدا و سیما
من نیز مخاطب هستم
    تاریخ› چهارشنبه 15 مرداد 1393

شما خود بهتر می دانید که بویی از امام زمان در برنامه هایتان نمی آید. امام زمان در رسانه شما نیز غریب است؛ شما بهترین و قدرتمند ترین ابزار را برای جلب قلوب مردم به سوی مولایمان دارید. شما کارآمد ترین ابزار را برای آماده سازی جامعه برای ظهور در اختیار دارید، پس خواهش می کنم عاملی برای تعجیل فرج مولایمان باشید نه تاخیر فرج ایشان..حدیث روز
الحذر الحذر، فولله لقد ستر حتی کانه قدر غفر ؛ هشدار هشدار! به خدا سوگند چنان پرده پوشی کرده که پنداری تو را بخشیده است. نهج البلاغه؛ حکمت 30:امیر المومنین علی علیه السلام
نظر سنجی

نظر شما در مورد طرح جدید و گرافیک واحه چیست؟؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
مشاهده نتایج