غرض ورزی در ماجرای اسید پاشی

بازی اسیدی


تعرض به حقوق مردم، اقدام مجرمانه و ارتکاب جنایاتی نظیر اسید پاشی با هر انگیزه و هر توجیهی مذموم و محکوم است و هیچ وجدان بیدار و قلب سلیمی نمی تواند اعمالی اینچنین را مورد تایید قرار دهد.


بازی اسیدی

واحه ؛ پایگاه سبک زندگی ولایی : این روز ها بحث های داغی در رسانه های داخل و خارج کشور بر سر ماجرای اسید پاشی در شهر اصفهان جریان دارد و در همین راستا تجمعاتی نیز در این شهر برگزار گردیده است. با رصد اخبار و حواشی این ماجرا، در می یابیم که علاوه بر سیما و سلامت قربانیان این حادثه تلخ، سیمای رحمانی دین اسلام و فریضه گرانسنگ و مترقی امر به معروف و نهی از منکر، مورد خدشه واقع شده و این ماجرای تکان دهنده که دل دردمندان را به درد آورده است، به محلی برای عقده گشایی مخالفان دین و حامیان بی بند و باری گردیده است.

از این  روست که رسانه های معلوم الحال و افراد سابقه دار در دشمنی با شعائر دینی حتی بیش از قربانیان حادثه در میدان اعتراض و فریاد تاخته اند و تمام خشم فروخورده خود را بر سر دین اسلام خالی کرده و به اصطلاح کاسه داغ تر از آش شده اند. اما آنچه باعث می شود که انسان انگشت تعجب بر دهان بماند، همسویی رسانه های خبری نزدیک به شخص ریاست جمهور با رسانه های معاند و زنجیره ای و  در بوق وهن ارزش ها دمیدن و هوچی گری علیه مبانی اعتقادی دین اسلام، توسط این رسانه هاست.

در این میان آنچه عیان است، زخم چهره قربانیان حادثه اسید پاشی و زخمی نمودن چهره دین به این بهانه توسط رسانه های اسید پاش است، از این رو دین و افراد دیندار متهم شده به این عمل سخیف را می توان قربانی اصلی این توطئه رسانه ای دانست که با فرض عدم وجود طراحی قبلی برای آن، به دلیل جرم ناکرده محاکمه می شوند.

هر وجدان آگاه و بیداری می تواند این محاسبه ساده را درک نماید که افراد مومن هرگز برای پیشبرد اهداف مشروع خود دست به چنین اقدادمات نامشروعی نمی زنند که به ساحت دین چنین زیانی را وارد سازند. بر این اساس و با فرض هدف دار بودن اسید پاشی های وحشیانه، این عمل خبیث می تواند سناریوی دشمنان خارجی و همدستان داخلی آن ها برای وارونه جلوه دادن تصویر اسلام است.

به هر روی قشر متدین جامعه، ضمن ابراز برائت از هر شخص یا جریان فکری منحرفی که دست به این اقدامات جنایتکارانه آلوده است، با تمام توان بر احیای ضروریات شریعت و احکام اسلامی در جامعه پای فشرده و اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر را با حفظ شرایط آن؛ مانند نماز واجب می داند و اینگونه موج سواری های ابن الوقت های رسانه ای و معاندین و هتاکان تابلو دار علیه اسلام و فرائض اسلامی، نمی تواند خدشه ای در عزم امت حزب الله ایجاد نماید.


اسید پاشی     خشونت     توطئه رسانه ای     رسانه های زنجیره ای                            
نام شما:


ایمیل شما:
نظر شما:حدیث روز
الحذر الحذر، فولله لقد ستر حتی کانه قدر غفر ؛ هشدار هشدار! به خدا سوگند چنان پرده پوشی کرده که پنداری تو را بخشیده است. نهج البلاغه؛ حکمت 30:امیر المومنین علی علیه السلام
نظر سنجی

نظر شما در مورد طرح جدید و گرافیک واحه چیست؟؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
مشاهده نتایج