آیا فحشا هم سیستماتیک شده است ؟

فرهنگ فاحشه ها !


امروز شکل فساد زنان خیابانی تغییری محسوس داشته است. این پدیده مذموم اجتماعی از کنار خیابان ها به خانه های فسادی کشیده شده که شاید یکی از آن ها در همسایگی شما باشد. رفت و آمد های مشکوک و پوشش های نامتعارف این افراد، آفت جدیدی در محله ها و شاید یک برنامه جدید برای به انحراف کشیدن جامعه باشد.


فرهنگ فاحشه ها !

واحه ؛ پایگاه سبک زندگی ولایی : قبلا کنار خیابان های بالا و پایین شهر، از ازدحام انواع و اقسام ماشین ها جلوی پای یک خانم با پوشش نامتعارف شناخته می شدند. به آن ها زنان خیابانی می گفتند. اما امروز این پدیده کمتر از سابق در خیابان های شهر به چشم می خورد و گمان از بین رفتن این فساد آشکار، گمانی ساده لوحانه است. زنان و دختران خیابانی کجا رفته‌اند؟ آیا دست از این کار برداشته و اصلاح شده‌اند؟ پاسخ منفی است چرا که شاهد حتی یک حرکت فرهنگی و اصلاحی در این خصوص از سوی دولتمردان، طی دوره های مختلف نبوده ایم.

 

یک وکیل دادگستری اظهار می دارد که  این روزها باید زنان خیابانی را در خانه‌های تیمی فساد جستجو کرد. این روزها، مردانی به عنوان رابط در گوشه و کنار شهر حضور دارند که مشتریان هرزگی باید برای دسترسی به زنان خیابانی، ابتدا با این رابط‌ها وارد مذاکره شوند و این یعنی فحشا در کشور وارد فاز تشکیلاتی و سیستمی شده است و عده ای در حال حاضر این تجارت شوم را پیشه خود ساخته اند و برای سودجویی و منافع خود، از هیچ کوششی فرو گذار نخواهند کرد.

روسپیگری واقعیتی در جامعه امروز ماست که می خواهیم از کنار آن با سکوت بگذریم. می خواهیم سرمان را زیر برف نگه داریم و واقعیت را نبینیم. واقعیتی که شاید در نزدیکی دختران جوان ما یا پسران تازه بالغ ما دارد ریشه می دواند. واقعیتی که امنیت خانواده های ما را تهدید می کند و فضای آرام محل زندگی ما را دچار تشویش و اضطراب می نماید.

اما نکته قابل توجه دیگری نیز در کنار این واقعیت وجود دارد و آن اشاعه فرهنگ روسپیگری در میان زنان جامعه است. امروزاشاعه پوشش های نا متعارف و حاضر شدن زنان در ساحت اجتماع با لباس های بدن نما و شهوت انگیز، دیگر نمی توان تفاوت ظاهری بین زن پاکدامن و فاحشه قائل شد. از این روست که بسیاری از بانوانی که تنها به دلیل پیروی از مد و چشم و هم چشمی با چنین پوشش هایی در جامعه ظاهر می شوند، در معرض تعرض بیماردلانی قرار می گیرند که هوا و هوس چشم ایمانشان را کور کرده است. از دیگر سو، افزایش خیانت در خانواده ها و افزایش ارتکاب به زنا در میان زنان شوهر دار(به گواه گزارش دانشگاه شهید بهشتی) تحت تاثیر قبح زدایی از این عمل توسط برنامه های فراگیر ماهواره ای، امنیت روانی جامعه را برای زنان پاکدامن که بالاخص نسبت به پوشش خود بی مبالات هستند، بسیار شکننده ساخته است.

البته که مطابق روایات رسیده از معصومین،  زنا منحصر در زنای فرج نیست و اعضای دیگر بدن، به ویژه چشم نیز از آن بهره ای دارند که نگاه حرام به زنای چشم تعبیر شده است. از این رو زنانی که با این پوشش های ناهنجار در عرصه اجتماع ظاهر می شوند، به نوعی در اشاعه فرهنگ فحشا سهیم و در عادی سازی آن نقش آفرینی می کنند، خواه این امر آگاهانه صورت پذیرد یا نا آگاهانه.

و این نبردی است که شیطان با لشگری از فاحشه ها در شهر  ما براه انداخته است.

پدیده ساپورت پوشان، یکی از شئون همین لشگر کشی فرهنگی در خیابان های شهر است که در میان سکوت و شاید حمایت و تایید مسئولین فرهنگی کشور(اشاره به تصاویر منتشر شده از شوی لباس رسمی و  مختلط جهت رونمایی از مانتوهای ورزشگاهی) به پوشش روز زنان در خیابان های تهران بدل شده است.

 

 

امروز دیگر باید در جستجوی چاره ای برای امن تر نمودن محیط زندگی و نشو و نمای فرزندانمان باشیم. با شرایط فرهنگی موجود، همه گیری ماهواره، پخش فیلم ها و تصاویر مبتذل در تلفن های همراه و فحشای علنی در خیابان ها، آینده اخلاقی فرزندانمان در شهری مانند تهران چه خواهد بود؟ کودکان ما حتی در مهد های کودک، در معرض آسیب های اخلاقی و اطلاعات طبقه بندی نشده جنسی قرار گرفته و خواهند گرفت و اینچنین است که می توان در آینده ای نزدیک، آماری دهشتناک از بلوغ دختران و پسران ارائه نمود.

به راستی این همه فجایع اتفاق افتاده و اتفاقاتی که به تبع آن در آینده واقع خواهد شد، نتیجه چیست؟ آیا این نتیجه چیزی جز ساده انگاری مسئولین در امر فرهنگ و سکوت ممتد مردم و متدینین در قبال زیر پا گذاشتن دین است؟ آیا این وقایع نتیجه چیزی جز فراموشی فریضه امر به معروف و نهی از منکر و درست اجرا نکردن آن و عدم آموزش جامعه نسبت به آن است؟

آیا فراموش کرده ایم این حدیث پیامبر صلی الله علیه و آله را که می فرمایند: خداوند مبغوض می‌دارد آن مومن ضعیف العقیده را که دین ندارد «فقیل و ما المومن الضعیف الذی لا دین له قال الذی لا ینهی عن المنکر» عرض کردند مومن ضعیف لادین چه کسی است پیامبر فرمودند کسی که نهی از منکر نکند.( وسائل الشیعة، حرعاملی، ج16، ص122، کتاب الامر بالمعروف و النهی عن المنکر، باب1، ح13، آل‌البیت.)

بترسیم از روزی که به واسطه سکوتمان تحت سلطه فرهنگ فحشا قرار بگیریم که در آن زمان دعای ما اجابت نخواهد شد.

پیامبر اعظم صلوات الله علیه و آله: لتامرن بالمعروف و لتنهن عن المنکر او یسلطن‌ الله علیکم شرارکم فیدعو خیارکم فلا یستجاب لهم. باید امر به معروف و نهی از منکر را داشته باشید ، ایندو باید وجود داشته باشند و گرنه بدان شما بر شما مسلط می‌شوند . بعد خوبان شما دعا می کنند و به آنها جوابی داده نمی‌شود . (فروع کافی‌ج 4 ص . 56)


فساد اقتصادی     ماهواره     خانه فساد     ساپورت     فحشا                        
Reply
no
1
yes
4
ابو مهدی
1393/10/27 - 05:41
به نظر من باید به اسلام رجوع کرد. ترویج فرهنگ صیغه برای کسانی که ضرورت ازدواج دارند ولی شرایط آن را ندارند.
دیگه اینکه باید امر به معروف به صورت جدی و با تمام روش های مرتبط و اصول انجام اون به افراد از سنین پایین آموزش داده بشه. باید در این زمینه ملکه سازی کرد تا وقتی فرد یک منکری را دید از کنارش بی تفاوت نگذره.
اوضاع خیلی خرابه. یه فکری کنید مسئولان خواب

Reply
no
6
yes
1
محمد هادی توحیدی
1393/10/29 - 06:19
بهتر بود نویسنده این متن کمی خجالت بکشد .
شما مثلاً امت پیامبرید . بیچاره محمد و علی که پیروانی چون شما دارند .
پیامبر کجا به زنی ، به هر زنی و با هر پوششی انگ فاحشگی زد ؟
علی کجا به مردمش آموخت هر که دیدی که لباسش فلان طور بود پس فاحشه است ؟ خجالت بکشید .
شما بیشتر شبیه نهروانی ها هستید تا شبیه سرداران علی .
بیچاره علی ، بیچاره محمد و بیچاره مهدی که پیروانش شمایید .
آقای مدیر سایت . شما بیشتر باید شرم کنی از انتشار چنین خزعبلاتی .

no
0
yes
7
1393/10/29 - 07:38
در این متن به کسی تهمت فاحشگی زده نشده، فقط مفهوم بسیط فحشا بیان شده، اینکه در روایات اشاره شده که زنا فقط همخوابگی نیست و شعب مختلفی دارد و هر عضوی زنای مخصوص به خودش را دارد حرف خود اهل بیت است.
ما بیان کردیم که وارد شدن در جامعه با پوششی که مناسب همخوابگی و عامل تحریک جنسی است، عملا اشاعه فحشا و فرهنگ فاحشگی است.


Reply
no
1
yes
3
بهرام
1393/10/29 - 07:27
خدا آخر و عاقبت این مملکت رو ختم به خیر کنه ...

Reply
no
4
yes
2
محمد هادی توحیدی
1393/10/29 - 08:57
باشه بابا
شما خوبین . مضحکه راه انداختین با توهین و تخریب دیگران می خواهید به کجا برسید .
در این متن به کسی تهمت فاحشگی زده نشده ؟
تیتر متن را دوباره بخوان . عکس ها را دوباره ببین . متن را هم تا آخر دقیق بخوانش .
گند زدی مدیر عزیز

no
2
yes
2
1393/10/29 - 09:40
با عرض سلام خدمت شما خواننده گرامی
باز هم تاکید می کنیم، رواج پوشش غیر متعارف و غیر اسلامی و رواج برهنگی شعبه ای از فحشا و فرهنگ فاحشگی است. نباید خودمان را گول بزنیم.
این قبیل مناقشات در دکترین هرکاری خواست بکن فقط دلت پاک باشه دارد.
موفق باشید


Reply
no
4
yes
1
محمد هادی توحیدی
1393/10/29 - 13:40
پس با این حساب شما به کسایی که میگن هر کی ریش داره و یا حجاب داره تروریسته حق میدید

no
1
yes
4
1393/10/29 - 14:11
سلام
برادر ارجمند، لطفا سفسطه نفرمایید. ریش و حجاب جزء ذاتی ترور نیست ولی برهنگی و تحریک جنسی جزء ذاتی فحشا است.


Reply
no
4
yes
0
محمد هادی توحیدی
1393/10/29 - 14:15
برادر شما خودت میگی برهنگی . من تا حالا توی خیابون کسی رو برهنه ، یا با لباس خواب ندیدم .
کسانی پوششی دارن که مورد تأیید شما نیست . خب شما هم الگو نیستید . لباسی که اونا می پوشن برای شما تحریک پذیره و برای کس دیگه ای نیست . من نمی فهمم . مگه مصداق و معیار شمایید ؟

no
0
yes
4
1393/10/29 - 14:24
سلام
فلسفه آرایش های آنچنانی و پوشش های رنگارنگ که نوع طراحی آن ها با تاکید به المانهای جنسی زنانه است نه موارد مشترک مرد و زن به نظر شما درچیست؟
فقط زیبایی و ارائه زیبایی در جامعه یا مسابقه در ارائه زیبایی های جنسی.
پوشش هایی که این روزها در جامعه زیاد شده، تاکید روی تمایزات جنسیتی و برجسته سازی اونها داره و این دقیقا یعنی اشاعه فرهنگ فحشا.
والسلام من التبع الهدی


Reply
no
0
yes
1
فریبرز رازقی
1393/11/09 - 12:46
با سلام
توکل به خدا
باید کاری کرد که وضع از این که هست لا اقل بدتر نشه.
ممنون از حضورتون.

Reply
no
2
yes
1
مهیار
1393/11/15 - 15:16
پس ما تو فاحشه خونه زندگی می کردیم و خبر نداشتیم!!!!
جل الخالق

Reply
no
1
yes
0
1394/02/22 - 11:42
!

نام شما:


ایمیل شما:
نظر شما:حدیث روز
الحذر الحذر، فولله لقد ستر حتی کانه قدر غفر ؛ هشدار هشدار! به خدا سوگند چنان پرده پوشی کرده که پنداری تو را بخشیده است. نهج البلاغه؛ حکمت 30:امیر المومنین علی علیه السلام
نظر سنجی

نظر شما در مورد طرح جدید و گرافیک واحه چیست؟؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
مشاهده نتایج